Scrub Fytyre

13.90

Kategori:

Përshkrim

Scrub Fytyre me qokolladë dhe tërësisht natyral. Ase’s Scrub Fytyre e pastron lëkuren në thellësi dhe eliminon qelizat e vdekura.
Ka efekt të garantuar 100% sepse është bio dhe hap poret duke lejuar përthithjen më të shpejt të produktit.

Përbërësit: Vaj Kokosi, Allantoine, Vaj Avokado, Glycerol, Dyll blete, Vitamine E, Krip nga Deti i Vdekur.

Udhëzim: Të pastrohet së pari fytyra, pastaj le të vendoset dhe përhapet scrubi në mënyrë të butë dhe lejeni të qëndron 10-13 min.
Pastaj të pastrohet fytyra me ujë të ngrohtë, në mënyrë të butë dhe ngadalë, dhe fytyra e pastruar është gati për produktet e tjera (krem, serum …)

Të përdoret 2 herë në javë.

Rekomandohet për të dy gjinitë mbi moshën 16 vjeqare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Scrub Fytyre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *