Krem Dite Rigjenerus

19.99

Kategori:

Përshkrim

Pas një dite të lodhshme dhe me stres, fytyra juaj ka nevojë për kujdesin specifik.
Krema Ase’s skincare është 100% bio, mundëson hidratimin, zbutjen, freskimin dhe rigjenerimin e lekurës tuaj.
Përveç llojeve të ndryshme të lëkures, është i përshtatshem gjithashtu edhe për lëkuren e ndjeshme dhe e mbron lëkuren nga rrezatimi UVA dhe UVB.

Përbërësit: Dioksid Titani Farmaceutik, Glicerinë, Vitaminë E-oil, Myritol 318, Neo Heliopan Hydro.

Udhëzim: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni fytyren deri sa të përhapet në të gjithë fytyren. Gjatë trajtimit lëreni zonën e masazhuar lehtë të ajroset (në mënyre natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet (Më shumë gjatë pranverës dhe verës) dhe për të dy gjinitë, mbi moshen 20 vjeqare.  

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Dite Rigjenerus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *