Krem Kundër Njollave

19.90

Kategori:

Përshkrim

Krem kundër njollave të Ase’s skincare janë 100% bio organik, A e dini se njollat kafe shkaktohen nga plakja, stresi, shtatzania, mungesa e vitaminave dhe ekspozimi i pambrojtur në diell. Krema Ase’s skincare kunder njollave është 100% bio dhe parandalon dhe eliminon njollat e tilla.Ky krem perthan skuqjen, zbut lëkuren dhe e ushqen me vitamina.
Kremi kundër njollave gjithashtu e mbron lëkuren edhe nga rrezatimet UVA dhe UVB.

Përbërësit: Oksid zinku, Dyll blete, Lanoline, Acid Kojik, Lecitine, Ekstrakt kamomili, Vitamin AD3.

Udhëzimet: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni lëkuren me Krem Kunder Njollave deri sa të përhapet në të gjithë fytyren.
Gjatë trajtimit lëreni zonen e masazhuar lehtë të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet (Më shumë gjatë pranverës dhe verës) dhe për të dy gjinitë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Kundër Njollave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *