Krem Anti Rrudha

21.90

Kategori:

Përshkrim

Kolagjeni është proteina që ndodhet me sasinë më të madhe në trupin tonë e cila i mban qelizat të gjalla, siguron elasticitetin dhe rigjenerimin e lekurës. Fytyra ka nevojë për trajtimin e duhur kundër rrudhave andaj krema Anti Rrudhë është 100% bio dhe mundëson realizimin e qëllimit tuaj, pra, paksimin dhe eliminimin maksimal të rrudhave të dukshme të fytyres.

Përbërësit: Glicerine, Vaj avokado, IPM( Isopropyl Miristate, ester i alkoolit isopropilik dhe miristik të perfituar nga yndyrnat vegjetale), Kolagjen, Vitamine E.

Udhëzim: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni lëkuren me Krem Anti Rrudhë deri sa të përhapet në të gjithë fytyren.
Gjatë trajtimit lëreni zonen e masazhuar lehtë të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet dhe për të dy gjinitë, mbi moshën 25 vjeqare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Anti Rrudha”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *