Krem Anti Akne

12.90

Kategori:

Përshkrim

Kremi Anti Akne është 100% organik.
Është një prej kremave tonë më të pasur me vitamina i cili ushqen, qetëson dhe hidraton lëkuren tuaj.

Përbërësit: Aloe Vera, Glycerol, Dyll Blete, Vaji Avocado, Ekstrakt Kamomili, Vitamine E-oil, Vitamine AD3.

Udhëzime: Për efekt më të mirë, rekomandohet të përdoret pas Locionit Anti Akne. Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni lëkuren me Krem Anti Akne deri sa të përhapet në të gjithë fytyren.
Gjatë trajtimit lëreni zonen e masazhuar lehtë të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për të dy gjinitë dhe të gjitha moshat.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Anti Akne”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *