Krem Nate

17.90

Kategori:

Përshkrim

Fytyra jonë edhe gjatë natës ka nevojë për përkujdesjen e nevojshme, andaj brendi jonë ka vendosur në treg Kremin e Nates. Ky krem pakëson rrudhat, e pastron dhe hidraton fytyren nga papastertit e fituara gjatë dites dhe e bënë lëkuren të butë, duke i’a dhenë fytyres suaj ndjenjen e freskis.

Përbërësit: Glicerol, Avokado oil, Ekstrakt kamomili, Vitamin E.

Udhëzim: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni lëkuren me Krem Nate deri sa të përhapet në të gjithë fytyren.
Gjatë trajtimit lëreni zonen e masazhuar lehtë të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet dhe për të dy gjinitë, mbi moshën 20 vjeqare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Nate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *