Krem Dite Hidratues

15.40

Kategori:

Përshkrim

Në rutinen ditore të përkujdesit të lëkures, gjithmonë është e nevojshme krema hidratues e fytyres. Ase’s skincare ofron kremin hidratues 100% organik i cili jep rezultate të mrekullueshme të çdo lloj lëkure (thate, yndyrshme, kombinuar), duke mundësuar të ketë shkëlqimin dhe lagështin e duhur.

Përbërësit: Glycerol, dyll blete organik, avokado oil, celioil, ekstrakt kamomili organik, vitamin E-oil, vitamin AD3. Zbutja dhe ushqyerja e lëkures me vitamina, bëhet me kremën Ase’s skincare Krem Dite Hidratues

Udhëzimet: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni lëkuren me Krem Dite Hidratues deri sa të përhapet në të gjithë fytyren.
Gjatë trajtimit lëreni zonen e masazhuar lehtë të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet dhe për të dy gjinitë, mbi moshën 15 vjeqare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krem Dite Hidratues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *