Serum për Sy

14.90

Kategori:

Përshkrim

Pjesa poshtë syve është zona më delikate dhe me kalimin e kohës bëhet më e dobët dhe përkeqësohet vazhdimisht, nëse si kushtohet kujdesi i duhur.
Serumi për sy eliminon qeset dhe rrudhat e syve freskon zbut dhe ushqen lëkuren në pjesën poshtë syve në të cilën vendoset.

Përbërësit: MPC (Milk Peptide Complex), Glicerine, Salcare, Vaj avokado, Trigliceride te Acideve Kaprik, Ekstrakt kamomili, Vitamine E, Vitamine AD3.

Udhëzim: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë dhe lyjeni sipërfaqen në zonen posht dhe rreth syve me Serumin dhe masazhojeni 3 deri 5min.
Gjate trajtimit lëreni zonen e masazhuar lëhte të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinët dhe për të dy gjinite, mbi moshën 20 vjeqare:

  • Moshat 20-30 vjec, 1 herë në ditë.
  • Moshat 30-50 vjec, 2 herë në ditë.
  • Moshat mbi 50 vjec, 3 herë në ditë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum për Sy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *