Serum Hidratues

11.90

Kategori:

Përshkrim

Serumi hidratues ka efekt të dyfishtë duke hidratuar lëkuren dhe balancuar nivelin e yndyrës.

Përbërësit: Acid hialuronik, Propilen Glycol, Esence Jasemini, Salcare SC91

Udhëzim: Efekti më i mirë arrihet duke e pastruar fytyren me ujë të ngrohtë, pastaj thajeni mirë atë (mund të përdoret edhe pas ndonjë kremi përkatës).
Lyjeni tërë sipërfaqen e lëkures me Serumin Hidratues derisa të përhapet.
Gjatë trajtimit lëreni zonen e masazhuar lehtë të ajroset (në menyrë natyrale).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet dhe për të dy gjinitë, mbi moshën 16 vjeqare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Serum Hidratues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *