Tonik Hidratues

9.90

Kategori:

Përshkrim

Uji tonik është një prej hidratuesve më të mirë të fytyres, i cili duhet patjeter tu bashkangjitet rutinës së mbrëmjes të përkujdesit të fytyres.
Uji tonik njihet për pastrimin e papastertive deri në thellësi të lëkures tuaj, pastrimin nga makijazhi, eliminimin e yndyrnave të tepërta etj…
Njëkohsisht jep ndjenjen e freskisë dhe ushqen fytyren me vitamina.

Përbërësit: Alkool, Glicerin, Ekstrakt kamomili, Mentol.

Udhëzim: Pas pastrimit dhe tharjes së fytyres, preferohet që në një pambuk të vendoset një sasi e vogel e tonikut dhe të pastrohet fytyra me të.
Preferohet gjithashtu që pas pastrimit me tonik (i cili është hapi i fundit i pastrimit të lëkures), të vendoset krema hidratuese për qetësimin dhe freskimin e lëkures..

Të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje (më shumë).

Rekomandohet për përdorim në të gjitha stinet dhe për të dy gjinitë, mbi moshën 16 vjeqare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tonik Hidratues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *